sadsad x
asdasd
%13 indirimli
Diğer

Dikişe Başlangıç Seti

Fiyat
:
189,90 TL
İndirimli Fiyat
:
164,90 TL
%13indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • DİKİŞE BAŞLANGIÇ PAKETİ

  Dikişe başlamak istiyorsanız dikişin temel malzemelerini satın alarak başlayabilirsiniz. Dikişe başlamak isteyenler için temel malzemeleri bir araya getirdik! 


  İçindekiler,

  -10 farklı renk dikiş ipliği (Karışık gönderilecektir.)

  -10 renkli masura

  -Golden Eagle TC-801 Şık Şık Plastik Makas

  -Kingstar 7 No Kumaş Makası


  -Hoechstmass 1,5Mt Alman Picco Anahtarlıklı Otomatik Mezura


  -100'lü renkli çizgitaşı

  -Rulet

  -Clover ip sökücü


  * Dikişin en temel malzemelerinden biri makastır. Kumaş makası ve iplik makası ayrı olmalıdır. Kumaş makasının uzun ömürlü olması için ayrı saklanmalı ve kesinlikle iğne ile temas ettirilmemelidir. Kumaş makası ile karton, kağıt vb. malzemeler kesilmemelidir. 


  * Otomatik mezura  ölçümde kullanılarak dikişlerinizde büyük kolaylık sağlar. Otomatik olarak toplanır ve anahtarlık olarak kullanabilirsiniz.

  * Rulet, kumaşın bir yüzüne çizgiler işaretlemek için kullanılır. Genellikle, kumaş ters yüzünden işaretlenir çünkü işaretler tasarım birleştirilene ve yıkanana kadar kumaş üzerinde kalır. Düz bir zeminde çalışın ve işaretleriniz mümkün olduğunca doğru olsun. İşaretleri kolayca görebilmeniz için kumaşa zıt bir renkte karbon kâğıdı seçin. İşaretlediğiniz kumaşa bağlı olarak, düz ya da dişli bir teker secin. Hassas kumaşları işaretlerken çok sıkı bastırmayın.


  * Hemen çıkaracağınız geçici işaretlere ihtiyacınız varsa ve kuru temizleme isteyen kumaşlarla çalışıyorsanız, çizgi taşı müthiş bir çözümdür. Çizgi taşı ütü buharıyla kumaştan kolaylıkla çıkar. Kumaşınızın rengine tamamen zıt bir renk seçin, böylelikle işaret kolaylıkla görülebilir. 

  * Dikişin en temel ihtiyaçlarından biri ipliktir. Birçok farklı renkte ve çok çeşitli iplik türleri mevcuttur. Kaliteli bir pamuk iplik günlük kullanım için uygundur. Dikiş yerlerini, kumaş kenarlarını ve düğmeleri elde veya makinada dikmek için bu çok amaçlı ipliği seçmelisiniz. Sağlam ve dayanıklıdır. Bu iplikleri overlok işleminizde de kullanabilirsiniz. 

  * Renkli masuraların her birine farklı renkli iplikler sarabilirsiniz. Böylece her kullanımda masuradaki ipliği değiştirmekle vakit kaybetmezsiniz.


  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.