sadsad x
asdasd

Janome Continental M17 Dikiş Nakış Makinesi

Janome
Fiyat
:
312.126,30 TL
İndirimli Fiyat
:
249.701,04 TL
%20indirimli
Teslimat
:
120 gün içerisinde İstanbul'dan kargoya verilir.
Yetkili Bayi

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Janome Continental M17 Dikiş Nakış Makinesi
   
  Janome, yeni nesil kombo makinesini tanıtmaktan gurur duyar. Yaratıcı potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için en iyi makinelerimizin en iyi özelliklerini bir araya getiriyoruz. Sektördeki en büyük dikiş alanı, en büyük nakış alanıyla eşleşti. Yüksek çözünürlüklü kapitone ve en yüksek dikiş hızları, bu yeni modeli sevmek için 100 nedenden sadece birkaçıdır. 10" yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran ve ergonomik olarak yerleştirilmiş görüş alanı ekranı, dikiş değişikliklerini ve nakışı kolaylaştırır ve parmak tekerleği işlevi gibi yeni özelliklerin tanıtılması, bu karmaşık dikiş projelerini bitirmek için iğne konumunu hassas bir şekilde kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.
  1.200'den fazla yerleşik nakış tasarımı ve 30" boyutundaki sektördeki en büyük nakış kasnağı, yepyeni bir tasarım yetenekleri dünyasının kapılarını açıyor.

  AcuStitch Regulator (A.S.R.)

  Yeni dikiş düzenleme sistemimiz CM17 ile standart olarak gelir ve dört ayağı içerir; kapalı, burnu açık, net görüş ve özel cetvel çalışma ayağı, böylece tüm serbest hareket ihtiyaçlarınızı karşılar. Sensörün hassasiyetini ayarlayabilmenin ek faydası ile becerilerinizi geliştirdikçe düzenlemeyi ayarlayabilirsiniz.

  Cetvel Çalışma Modu

  Kapitone seçeneklerinizi genişletin ve cetvel kılavuzlu kapitone için piyasadaki çok çeşitli hassas şablonlardan yararlanın. Hassas kesim şablonlarının kılavuz kenarını güvenli bir şekilde takip etmek için cetvel Çalışma ayağını kullanın. Daha önce sadece uzun kollu kapitoneciler için mevcut olan güzel ve tutarlı kapitone sonuçları elde edin.

  Profesyonel Sınıf İğne Plakası, HP ayağı ve HP2 ayağı

  Eğriler ve hassas üst dikiş için bu dar ölçülü endüstriyel tip ayakları kullanın. Mükemmel kontrol kolaylığı ve üstün görünürlük sağlarlar. 1/4" dikişler oluşturmak, doğru dikişler elde etmek ve her tür kumaşta mükemmel başlangıçlar yapmak için mükemmel boyutlara sahiptirler.

  AcuFeed Flex Plus

  AcuFeed Katmanlı Kumaş Besleme Sistemimiz, olağanüstü hassasiyeti ve gücü ile dikiş ve kapitone dünyasında uzun süredir bir efsanedir. AcuFeed Flex Plus ile bunu bir sonraki seviyeye taşıdık. Sistem hala çıkarılabilir, ancak makineye ekleme ve çıkarma daha gelişmiş hale geldi ve başka bir güvenilirlik ve kontrol katmanı ekledi. AcuFeed ayağını taktıktan sonra, bu özellik için özel olarak tasarlanmış özel motoru devreye almak veya devreden çıkarmak için ekranınızdaki AcuFeed simgesine dokunun!

  Geniş Çalışma Alanı ve Ergonomik Tasarım

  Dikişsiz, ağır hizmet tipi toz kaplamalı, tamamı metal düz yatak, iğnenin sağında 13,5 inç (343 mm) ile kesintisiz, geniş bir dikiş alanı sunar. 5,51 inç (140 mm) çalışma alanı yüksekliği ve iğne plakasının üzerinde 3,15" boşluk ile herhangi bir dikiş projesini kolaylıkla tamamlayacaksınız.

  Daha Fazla Yerleşik Nakış

  Tasarımcı Koleksiyonları, on nakış yazı tipi ve sizi saatlerce meşgul ve yaratıcı tutacak In-the-Hoop projeleri dahil 1.230 yerleşik nakış tasarımı standarttır. Ek olarak, birlikte verilen Nakış Bağlantısı uygulaması, tüm ailenizin keyif alacağı türünün tek örneği nakış oluşturmak için öğeler ekleyip çıkararak aynı tasarımları özelleştirmenize ve düzenlemenize olanak tanır. Pek çok standart dikiş ve nakış tasarımıyla yaratıcılığınız sınırsız!

  Ekstra Geniş Nakış Alanı

  Şimdiye kadarki en büyük kasnak ve nakış alanımız! RE46d Kasnağımız 11.3” x 18.2” nakış alanı sunar. Karbon Fiber infüzyonlu plastikten yapılmış bu büyük çember metalden 10 kat daha güçlü! Başka hiçbir makine bu kadar geniş bir alan sunamaz ve 1200spm'ye varan hızlarda nakış yaparken bile Janome nakışının stabilitesini ve hassasiyetini garanti edemez. Yeni bir kasnağa alınması kolay kol sistemi ve kasnak boyutu algılama ile birlikte dahil edilen dört kasnak oluşturulmuştur. Bonus Yorgan Seti, kasnakta kapitone yapmak için mükemmel bir alet olan AcuFil kasnaktan oluşur.

  Nakış ve Dikiş İşlevlerinizle Kablosuz Etkileşime Geçin

  CM17 hakkında bilgi edinme ve kullanma seçenekleriniz sınırsızdır. Sezgisel ve geniş özellikleriyle uzmanlaşmak için etkileşimli AcuAssist'i kullanın. Nakış Bağlantısı ile makinenizin başına oturmadan nakışı yeniden boyutlandırabilir, yeniden tasarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ve AcuSetter, AcuSketch ve Screensaver uygulamasıyla, makinenizin ve nakış yeteneklerinizin kişiselleştirilmesini bir sonraki düzeye taşıyabilirsiniz.

  Kapitone Çember ASQ27d

  Dahil olan kapitone kasnağı 10,6” x 10,6” (270 mm x 270 mm) boyutundadır. Janome'nin dahili çerçevesiz orijinal manyetik kasnağını içerir ve yorgan nakışının daha doğru hizalanmasına olanak tanır. AcuSetter uygulamasıyla birlikte kullanıldığında, zahmetsizce kesintisiz nakış kapitone işlemine sahip olacaksınız.

  Nakış Kasnaklarında Kolay Sıkma Kolu

  Nakış kasnaklarındaki vidaları sıkmak için bazen üçüncü bir ele ihtiyacınız olduğunu fark ettiyseniz, Kolay Sıkma Kolunu seveceksiniz! Kumaşınızı ve sabitleyicinizi ayarlayın, ardından yerine kilitlemek için kolu çevirin. Mükemmel bir şekilde öğretilen çemberleme için kolay bir adım.

  Nakış Konumlandırma İşaretleyici

  Janome'nin en yeni nakış ayağını kullanan lazer hizalama özelliği, iğnenizin aşağıdaki kumaş üzerindeki konumunu gösterebilir. Bu özellik, aşırı hassasiyet için dikiş başlamadan önce iğnenizin tam olarak nereye çarpacağını görmenizi sağlar. Tam olarak doğru konuma yerleştirilmesi gereken tasarımlar için mükemmeldir. Tasarımınızın tam olarak olmasını istediğiniz yerde olmasını sağlamak için baste işlevli lazeri kullanın.

  Genişletme Tablolarında Saklama Bölmeleri

  Nakış yatağındaki uzatma tablası kollarında gizli kullanışlı saklama kutuları bulunur. Dikiş yaparken iğne plakalarını, iplikleri, bobinleri veya elinizin altında olmasını istediğiniz herhangi bir şeyi saklamak için mükemmeldir.

  Başparmak Tekerleği

  İğnenin sağında bulunur. Sektörde bir ilk olan bu, volana uzanmanıza gerek kalmadan iğneyi kaldırmanıza veya indirmenize izin veren büyük bir rahatlık özelliğidir.

  Daha Fazla Dikiş!

  Continental M17, inanılmaz sayıda yerleşik dikiş ve nakış tasarımı içerir. 13 farklı ilik stili de dahil olmak üzere 850 yerleşik dikiş bulacaksınız (ve Stitch Composer ile dikiş sayınız sonsuzdur). Üç yazı tipi, dekoratif dikiş monogramlaması için çeşitlilik sağlar.

  9mm Zigzag

  Bu doğru - Continental M17'de 9 mm genişliğinde dikişler oluşturabilirsiniz! Ekstra genişlik, tüm dekoratif veya alfabe dikişlerinizi daha cesur, daha parlak ve daha belirgin hale getirir. Daha geniş, daha belirgin dikişler, dikişle daha fazla alanı daha hızlı doldurmanıza olanak tanır - dikiş yaparken değerli zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

  91 İğne Pozisyonu

  Continental M17, inanılmaz bir 91 iğne pozisyonu sunar. Bu, dekoratif dikişlerde daha fazla ayrıntıya ve tüm dikiş tasarımlarında inanılmaz ince ayarlara olanak tanır. Ve 9 mm dikiş genişliği ile bu tür cesur detaylar kolaylıkla takdir edilebilir.

  Yüzer Mod

  Yüzer moddayken Continental M17, kumaşı beslerken baskı ayağına tam baskı uygulamayacaktır. Bu, kadife gibi narin veya uzun tüylü kumaşları koruyacaktır.

  Metal Kumaş Kılavuzu

  Metal Kumaş Kılavuzu, bu makinede masura kapağına takılan ve dikiş makinesi yatağının tüm uzunluğunu sağa doğru uzatan standart bir aksesuardır. Mükemmel eşit genişlikte kenarlar yapmak için bu kılavuzu kullanın.

  Değişken Zigzag

  Gelişmiş Araçlar, yaratıcı ifade için gelişmiş yetenekler sağlar. Continental M17, yaratıcılık için mükemmel bir araç içerir: Değişken Zig Zag. Bu özellik, diz kaldırma yoluyla dikiş genişliği üzerinde hassas kontrol sağlar. İplik boyacıları, dikiş genişliğinin kontrolünün kolaylığından memnun kalacaklardır. Düz bir dikişle başlayın; ardından, makine çalışırken dikişinizi 9 mm zikzak olacak şekilde genişletmek için diz kaldırıcıya bastırın. Kademeli olarak sivrilen bir bitiş için düz bir dikişe dönmek için basıncı bırakın. 9 mm dikiş istemiyor musunuz? Dikiş ayarının maksimum genişliğini makine ayar modunda kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu gelişmiş kontrol, serbest hareketli kapitone, iplik boyama, ham kenar aplike, serbest hareketli monogramlama ve daha fazlasıyla yaratıcı ifade için inanılmaz yeni olanaklar açar.

  Otomatik İplik Takma Sistemi

  İplik takmak daha kolay olamazdı! İpliğinizi kolayca görülebilen kılavuzlara yerleştirin, iplik geçirici düğmesine basın, bırakın ve iğnenize iplik geçirilir. Bu zaman kazandıran özellik, daha hızlı dikiş yapmanızı sağlar. Gelişmiş tasarımı, ipliği her seferinde hassas bir doğrulukla iğne deliğinden besler.

  Teknoloji ve Mühendislik

  Continental M17, Manyetik Depolamalı Kolay Açılır Üst Kapaktan İki Gelişmiş LED Dokunmatik Ekrana kadar en üst düzey dikiş/nakış deneyimini yaratmak için gelişmiş özellikler ve endüstride ilklerle doludur. SFS-I Akıllı Besleme sistemi, Optik Bobin Sensörü ve Stitch Composer ve AcuStitch dahil PC Yazılımı! Bu makinede yapılan tüm tasarım ve geliştirmelere göz atın.

  İki Gelişmiş LCD Dokunmatik Ekran

  Sonuçları inanılmaz netlikte gösteren büyük, 5,3" x 8,5" LCD dokunmatik ekranda düzenleyin, tasarlayın ve oluşturun. Ardından, dikmeye veya nakış işlemeye hazır olduğunuzda, sektörde bir ilk olan ikinci ekran, dikişlerinizi, gerginliğinizi, ayak basıncınızı ve daha fazlasını ayarlamanıza olanak tanır!

  Manyetik Depolu Kolay Açılır Üst Kapak

  Üst kapak, tek bir düğmeye basarak kolayca açılır ve dikkatlice düşünülmüş saklama ve diş açma seçeneklerini ortaya çıkarır. Üst kısımdaki üç güçlü mıknatıs, tüm aletlerinizi her zaman el altında ve temiz tutmanıza olanak tanır. Favori dikiş ayaklarınızı belirlenmiş bölmelerde saklayın. İplik yolu, iplik geçirmedeki hataları önlemek için açıkça işaretlenmiştir ve belirtilmiştir.

  Geri Çekilebilir Makara Pimleri

  Çift geri çekilebilir makara pimleri, büyük koni iplik makaraları için mükemmeldir ve kullanılmadığında kolayca katlanır. Onları yükseltmek için sadece kolu kullanın.
  Ürün Özellikleri
  Dikiş Desen Sayısı
  :
  850
  Nakış Desen Sayısı
  :
  1230
  Zigzag Genişliği
  :
  9mm
  İlik Açma
  :
  Tek Adımda
  İlik Çeşit Sayısı
  :
  13
  Desen Genişliği Ayarlama
  :
  Var
  İp Kesme Bıçağı
  :
  Var
  Otomatik İplik Takma
  :
  Gelişmiş İplik Takma Sistemi
  Esnek Dikiş
  :
  Var
  Dişli Düşürme
  :
  Var
  Büyük Boy Uzatma Masası
  :
  Var
  Burunlu Gövde (Kol, Yaka, Çocuk Kıyafetleri İçin)
  :
  Var
  Aydınlatma Lambası
  :
  Var
  İleri / Geri Dikiş Yapabilme
  :
  Var
  Ekstra Kalın Kumaş Dikimi
  :
  Var
  Otomatik Masura Sarma
  :
  Var
  Ekstra Ayak Kaldırma Özelliği
  :
  Var
  Dikilebilir Kumaşlar
  :
  Her Türlü (Kot
  Ayarlanabilir Dikiş Uzunluğu
  :
  Var
  Üst İplik Tansiyon Kontrol
  :
  Var
  İşaretli İplik Geçirme Yolu
  :
  Var
  Düğmeli Ayak Tak / Çıkar Özelliği
  :
  Var
  Katlanabilir Taşıma Kolu
  :
  Var
  Aksesuar Saklama Kutusu
  :
  Var
  Çift Aksesuar Saklama Kutusu
  :
  Var
  Çift İğne Kullanabilme
  :
  Var (İğne Ayrıca Satılır)
  İğne Pozisyon Ayarı
  :
  Var
  Hız Ayarlı Elektronik Pedal
  :
  Var
  Ayak Baskı Ayarı
  :
  Var
  İplik Kesme Sistemi
  :
  Otomatik
  Pedalsız Çalışabilme Özelliği
  :
  Var
  Başlat/Durdur Butonu
  :
  Var
  Desen Seçici Tuş
  :
  Var
  Çağanoz Sistemi
  :
  Tam Devirli Manyetik Çağanoz Sis
  Hız Ayar Düğmesi
  :
  Var (1300 devir′e kadar)
  Hafızalı İğne Aşağıda/Yukarıda Sistemi
  :
  Var
  Otomatik Dikiş Sonlandırma Tuşu
  :
  Var
  Yazı Yazma
  :
  Var
  Piko Desen Uzatma
  :
  Var
  Desen Kombinasyonu
  :
  Var
  Desen Aynalama (Simetri)
  :
  Var
  Çağanoz Kapak Sistemi
  :
  Var
  Enerji Tasarrufu
  :
  Var
  Dikiş Desen Uzunluk Hesaplayıcı
  :
  Var
  Navigasyon Düğmesi
  :
  Var
  Uzun Gövde
  :
  Var
  Panel (Ekran)
  :
  Dokunmatik LED Ekran
  Üstten Çekiş Sistemi
  :
  Var
  Kesim Bıçaklı Masura Sarma Plakası
  :
  Var
  Rehber Plaka Çizgileri
  :
  Var
  Tek Adımda Plaka Değişimi
  :
  Var
  Bilgisayar - USB Bağlantısı
  :
  Var
  Dil Seçimi
  :
  Var
  Üst İplik Sensörü
  :
  Var
  Masura İpliği Sensörü
  :
  Var
  Ayak Sensörü
  :
  Var
  Otomatik Tansiyon Sistemi
  :
  Var
  Alt İplik Sensörü
  :
  Var
  Devam Dikiş Ayarı
  :
  Var
  Son Dikiş Hatırlama
  :
  Var
  Dahili Hafıza
  :
  Var
  Özel Ayar Ekranı
  :
  Var
  Nakış Boyutlarını Küçültme /Büyütme
  :
  Var
  Otomatik Noktalı Nakış
  :
  Var
  Geliştirilebilir Yazılım Desteği
  :
  Var
  Pozisyonlama İçin Sürükle Bırak
  :
  Var
  Tek Tuşla Nakış / Dikiş Sistem Değişikliği
  :
  Var
  Desenleri Yatay / Dikey Döndürebilme
  :
  Var
  Dikiş Sayacı
  :
  Var
  Zaman Belirleyici
  :
  Var
  Hafızadaki Dosyayı İptal Edebilme
  :
  Var
  Hafızadaki Dosyayı Geri Getirebilme
  :
  Var
  Garanti
  :
  2 Yıl
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.